Recenzja Surfshark

Przystępny cenowo, ale czy jest bezpieczny i szybki?

Surfshark to wszechstronna usługa VPN, która działa z Netflix / torrentami i kosztuje tylko 2,49 USD / mies. Pomimo wszystkich swoich unikalnych możliwości i zastrzeżonych funkcji uzyskał ocenę 4,4 / 5,0.Aby dowiedzieć się wszystkiego, co dobre i złe w Surfshark, sprawdź tę szczegółową recenzję.

Oparte naBVI[BEZPIECZNE]
Cena £2,49 $ / mies
Serwery3200+ (65 krajów)
DziennikiBrak dzienników
Multi LoginNieograniczona liczba urządzeń
Zwrot30 dni
Strona internetowaSurfshark.com

Surfshark VPN nie jest już nowym dzieckiem na rynku. Widziałem, jak ta sieć VPN z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych rozrosła się z zaledwie 100 do ponad 1700 serwerów w ciągu nieco ponad roku. Niektóre z tych serwerów udostępniają nawet Surfshark w Chinach. Surfshark ma wiele do zaoferowania. Na początek Surfshark to bezpieczna sieć VPN oferująca 256-bitowe szyfrowanie, Multi-hop, Kill Switch, Whitelister, CleanWeb i wiele więcej za jedyne 2,49 USD / mies. Jednak pod względem prędkości Surfshark nie imponował konsekwentnie niskimi prędkościami. Usługa działa również świetnie zarówno z torrentami, jak i Netflix. Surfshark gwarantuje, że nie prowadzi dzienników poufnych informacji użytkowników, roszczenie, które zostało potwierdzone przez niezależny audyt Cure53. Podsumowując, w Surfshsark jest bardzo niewiele problemów, dlatego bardzo polecam tę sieć VPN. Za doskonałą wydajność i funkcje zdobył 4,4 na 5,0 gwiazdek w tej recenzji Surfshark VPN.

Chcesz uzyskać szybki przegląd? Oto, co jest ważne

Bezpieczeństwo – mnóstwo wbudowanych funkcji poprawiających bezpieczeństwo online przed różnymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Streaming – potężne możliwości odblokowania Netflix, BBC iPlayer i nie tylko.

Ceny – Oferuje 81% zniżki na 24 miesiące wraz z nieograniczoną liczbą wielokrotnych logowań.

Obsługa klienta – oferuje czat na żywo, pomoc przez e-mail, instrukcje instalacji, często zadawane pytania i nie tylko.

Szybkość – oferują szybkie prędkości wysyłania, ale niskie prędkości pobierania.

Doświadczenie użytkownika – oferuje łatwe w użyciu aplikacje dla początkujących o minimalistycznym wyglądzie.

Kompatybilność – obsługuje nieograniczoną liczbę połączeń i oferuje aplikacje dla różnych urządzeń.

Przesyłanie strumieniowe – czy Surfshark nadaje się do przesyłania strumieniowego?

Tak, Surfshark VPN to jedna z najlepszych opcji przesyłania strumieniowego. Jest to naprawdę imponujące, biorąc pod uwagę, że obecnie większość sieci VPN nie jest w stanie ominąć zapór ogniowych i technologii blokujących VPN wdrażanych przez popularne usługi przesyłania strumieniowego. Przetestowałem Surfshark z usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Netflix, BBC iPlayer i Hulu i stwierdziłem, że działa bezbłędnie.

Czy Surfshark działa z Netflix?

Tak, Surfshark działa wydajnie z Netflix. W przypadku serwisu Netflix w USA połączyłem się z serwerem Netflix w USA w St. Louis i strumieniowałem słynny film „300”. Surfshark nie tylko odtworzył film w ciągu kilku sekund, ale także zapewnił jakość obrazu HD.

Udało mi się również odblokować brytyjską bibliotekę Netflix. Jeszcze bardziej imponujący jest fakt, że Surfshark może odblokować 16 różnych bibliotek Netflix. A propos Netflix, oto jak możesz oglądać Surfshark z Netflix.

Czy Surfshark współpracuje z BBC iPlayer?

Tak, BBC iPlayer działa bezbłędnie z Surfshark. Podczas mojego testu wszystko było przesyłane strumieniowo w jakości HD i nie napotkałem żadnych błędów podczas połączenia z serwerem w Wielkiej Brytanii, Manchesterze.

Czy Surfshark współpracuje z Hulu?

Tak, Hulu działa całkiem dobrze z Surfshark. Podczas moich testów prawie każdy serwer w USA, z którym się łączyłem, z łatwością odblokował Hulu. Jeśli chodzi o jakość obrazu, udało mi się przesyłać strumieniowo wiele programów w jakości HD.

Czy Surfshark współpracuje z Disney Plus?

Tak, Surfshark doskonale współpracuje z Disney Plus. Udało mi się uzyskać najlepszą wydajność z serwerami Surfshark w Denver, Detroit, Bostonie, Atlancie i Nowym Jorku. Ponownie, cała zawartość, którą przesyłałem strumieniowo na Disney plus, była odtwarzana w jakości HD 1080p.

Szybkość – jak szybki jest Surfshark?

Szybkość pobierania to jeden z obszarów, w którym Surfshark musi się poprawić. Pomimo oferowania ponad 1700 serwerów w 63 krajach, w moich testach szybkości stwierdziłem, że Surfshark zapewnia zmniejszone prędkości pobierania na każdym serwerze, który testowałem z moim połączeniem 100 Mb / s. Ale z drugiej strony nie mogę narzekać na szybkość przesyłania. Podczas gdy Surfshark walczył z przekroczeniem prędkości pobierania 25 Mpbs, udało mu się zapewnić prędkość wysyłania w zakresie od górnych lat 80-tych do 90-tych. Sprawdź tylko poniższą tabelę:

Lokalizacja serweraPrędkość pobieraniaPrędkość wysyłaniaPing
Australia – Perth25 Mb / s93,25 Mb / s132 ms
Kanada – Montreal25,17 Mb / s92,09 Mb / s265 ms
Niemcy – Frankfurt25,67 Mb / s92,5 Mb / s117 ms
Hongkong25,67 Mb / s93,25 Mb / s264 ms
Indie25 Mb / s93 Mbps211 ms
Włochy – Mediolan25,67 Mb / s95,67 Mb / s263 ms
Wielka Brytania – Londyn25,5 Mb / s91,09 Mb / s139 ms
Stany Zjednoczone – Nowy Jork24,09 Mb / s87,5 Mb / s251 ms
Zjednoczone

Emiraty Arabskie
24,92 Mb / s91,75 Mb / s234 ms

Podczas gdy Surfshark zdołał zaoferować niskie prędkości pobierania w moim teście prędkości, nadal byłem w stanie dość szybko pobierać duże pliki torrent i oglądać Netflix w jakości HD.  Prędkość serwera Surfshark U.S

Prędkość pobierania, jaką udało mi się uzyskać na serwerze w USA w Nowym Jorku, wynosiła 24,09 Mb / s, a prędkość wysyłania 87,5 Mb / s. Chociaż nie miałem żadnych skarg na szybkość wysyłania, prędkość pobierania mogłaby być lepsza. Prędkość serwera Surfshark w Wielkiej Brytanii

Prędkości na serwerze w Wielkiej Brytanii były nieco lepsze. Jeśli mówimy o szybkości pobierania, Surfshark VPN zdołał osiągnąć pobieranie 25,5 Mb / s, wysyłanie 91,09 Mb / s i pingi 251 ms. Biorąc pod uwagę ogólne wyniki testów prędkości, Surfshark wypadł całkiem dobrze.

Czy Surfshark nadaje się do torrentów?

Tak, Surfshark to szybkie, bezpieczne i ogólnie dobre rozwiązanie do torrentowania. Dzięki funkcjom bezpieczeństwa, takim jak 256-bitowe szyfrowanie, ścisła polityka braku logów i ochrona przed wyciekami, Surfshark umożliwia bezpieczne pobieranie torrentów z dowolnego miejsca na świecie za pomocą dedykowanych serwerów P2P. Jeśli mówimy o prędkościach, Surfshark naprawdę zaimponował mi ogólnymi przyzwoitymi prędkościami połączenia. Podczas moich testów udało mi się stosunkowo szybko pobrać plik torrent o średniej wielkości bez gwałtownych przerw w połączeniu lub wahań prędkości.

Bezpieczeństwo – jak bezpieczny jest Surfshark?

Surfshark VPN to jedna z najbezpieczniejszych sieci VPN w branży. Jeśli przejrzysz listę funkcji Surfshark, zobaczysz, że ten dostawca oferuje niezniszczalne 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem, Kill Switch, bezpieczne protokoły wraz z dodatkowymi funkcjami zapewniającymi bezpieczeństwo. Przyjrzyjmy się szczegółowo każdej z tych funkcji, dobrze?

Protokoły i szyfrowanie Surfshark VPN

Dedykowana aplikacja komputerowa Surfshark zawiera dwa protokoły VPN, IKEv2 i OpenVPN z odmianą TCP i UDP. Mówiąc o OpenVPN, aplikacja Surfshark VPN na iOS obsługuje teraz protokół OpenVPN. Surfshark niedawno dodał również protokół Shadowsocks w aplikacjach dla systemów Windows i Android, ale nadal jest w fazie testów beta.

Protokół IKEv2 jest szybki i oferuje doskonałą kompatybilność ze smartfonami, ale nie jest tam bezpiecznym protokołem. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że NSA aktywnie wykorzystuje ten protokół. Z drugiej strony OpenVPN jest branżowym punktem odniesienia i najbezpieczniejszym protokołem używanym obecnie przez dostawców VPN. Jeśli mówimy o szyfrowaniu, Surfshark VPN używa standardów kryptografii AES-256-CBC / AES-256-GCM. Ten poziom szyfrowania jest również niezwykle wydajny i może udaremnić nawet najbardziej zaawansowanych hakerów.

Funkcja Multihop w Surfshark

Dzięki funkcji Multihop Surfshark możesz ustanowić łańcuch VPN i przenieść maskowanie adresów IP na wyższy poziom. Na przykład możesz połączyć się jednocześnie z serwerami Surfshark we Francji i Wielkiej Brytanii i wirtualnie pojawiać się w dwóch różnych lokalizacjach.

Ta funkcja może zapewnić dodatkową warstwę bezpieczeństwa w celu zwalczania zaawansowanego nadzoru online. Pod względem wydajności stwierdziłem, że funkcja Multihop nie jest aż tak powolna. Pomimo połączenia z dwoma różnymi serwerami nie zauważyłem zbytniego spadku prędkości.

Surfshark VPN CleanWeb

CleanWeb to wbudowana funkcja Surfshark VPN, która blokuje reklamy, elementy śledzące i złośliwe oprogramowanie. Szczególnie podoba mi się ta funkcja, ponieważ aktywnie blokuje irytujące reklamy. Oto zrzut ekranu przedstawiający działanie funkcji CleanWeb firmy Surfshark:

Wyłącznik awaryjny Surfshark VPN

Surfshark VPN jest również wyposażony we wbudowaną funkcję Kill Switch, która zapobiega wyciekom adresu IP w przypadku, gdy usługa VPN nagle przestanie działać. Ta funkcja jest tak inteligentna, że ​​automatycznie zabija Twój Internet, gdy tracisz połączenie z serwerem VPN. Przetestowałem tę funkcję, pobierając plik torrent, a następnie rozłączając się z serwerem VPN w połowie. Gdy tylko rozłączyłem się z serwerem VPN, Surfshark automatycznie wyłączył moje połączenie internetowe.

Funkcja Surfshark WhiteLister

Jak sama nazwa wskazuje, Whitelister to funkcja dzielonego tunelowania, która pozwala na niestandardowe wykluczanie określonych aplikacji lub stron internetowych z łączenia się przez VPN. Ta funkcja jest świetna, jeśli wolisz zabezpieczać niektóre poufne aplikacje i strony internetowe, jednocześnie wykluczając inne aplikacje, których możesz używać do przesyłania strumieniowego i ogólnego przeglądania. Cechą Whitelister w Surfshark wyróżnia się fakt, że można jej używać w odwrotny sposób. Na przykład zamiast tylko wykluczać aplikacje lub strony internetowe, możesz nawet dodać aplikacje lub strony internetowe, które chcesz chronić za pomocą VPN. Aby przetestować tę funkcję, dodałem przeglądarkę do listy, a funkcja Whitelister działała dokładnie tak, jak w reklamie. Brak granic

Brak granicy to funkcja Surfshark przeznaczona dla krajów, w których obowiązują surowe przepisy dotyczące używania VPN i silnej cenzury online (na przykład Chiny). Witryna Surfshark nie objaśnia tej funkcji szczegółowo poza faktem, że jest ona włączona

NoBorders w kraju z ograniczeniami internetowymi poprosi Surfshark o wygenerowanie listy specjalnych serwerów, które prawdopodobnie będą miały dostęp do Internetu bez przeszkód z Twojego regionu. Jeśli więc Great Firewall w Chinach lub Bamboo Firewall w Wietnamie stwarza problemy z dostępem do sieci, możesz spróbować włączyć funkcję NoBorders i ominąć lokalne ograniczenia.

Prywatny DNS i ochrona przed wyciekami

Prywatny DNS to funkcja, która w zasadzie kieruje wszystkie żądania sieciowe przez serwery DNS Surfshark zamiast korzystać z domyślnych serwerów DNS używanych przez dostawcę usług internetowych. Wiele usług VPN korzysta z usług DNS innych firm, co zawsze stanowi ryzyko, ponieważ nie każdy dostawca usług DNS przestrzega surowych standardów prywatności, których można oczekiwać od zaufanej sieci VPN. Prywatny DNS eliminuje wszelkie poleganie na zewnętrznych usługodawcach, wzmacniając Twoją prywatność i usuwając wszelkie dziury w Twoim połączeniu, które mogą przyczynić się do nieumyślnego wycieku prywatności. Z drugiej strony ochrona przed wyciekiem zapobiega ujawnieniu Twojej prawdziwej tożsamości przez przypadkowe wycieki adresów IP, DNS i WebRTC. 

Test szczelności IP

W celu przeprowadzenia testu szczelności IP połączyłem się z serwerem w Nowym Jorku przed odwiedzeniem IPleak.org. Poniższy zrzut ekranu nie pokazuje mojego oryginalnego adresu IP:

Test wycieku DNS

Aby przetestować wycieki DNS, ponownie połączyłem się z serwerem w USA, ale tym razem przez miasto Chandler. Ponownie, poniższy zrzut ekranu nie pokazuje mojego oryginalnego adresu IP:

Test szczelności WebRTC

Na koniec przetestowałem Surfshark VPN pod kątem wycieków WebRTC przy użyciu serwera w USA. Poniższy zrzut ekranu pokazuje, że ip8.com nie ujawnił moich informacji z WebRTC:

Zaufaj DNS

Trust DNS to aplikacja do rozpoznawania nazw DNS na Androida i iPhone’a, która jest dostępna całkowicie bezpłatnie. To doskonały nowy dodatek od Surfshark. Dzięki Trust DNS możesz uzyskać dostęp do tych witryn w swoim kraju, które są ograniczone przez blokady DNS nałożone przez rząd. Ponadto zapewnia również podstawowy poziom prywatności przed monitorowaniem i śledzeniem online. Oczywiście Trust DNS nie może oferować takiego samego poziomu możliwości odblokowania i funkcji prywatności jak pełnoprawna sieć VPN Surfshark, nadal jest to doskonała aplikacja do ominięcia ograniczeń i zagrożeń prywatności bezpłatnie na Androida.

Tryb kamuflażu Surfshark

Tryb kamuflażu Surfshark zasadniczo maskuje ruch internetowy i zapobiega szpiegowaniu przez dostawcę usług internetowych i kogokolwiek innego. Chociaż ta funkcja jest reklamowana jako „tryb”, w aplikacji nie ma opcji włączania i wyłączania.

Hacklock

Hacklock to funkcja bezpieczeństwa, która skanuje sieć, aby zapobiec możliwym uszkodzeniom i ostrzega w przypadku wycieku wiadomości e-mail. Ta funkcja wysyła alerty w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy Twoje hasła lub wiadomości e-mail zostaną naruszone. Hacklock nie jest dołączany do zwykłych planów subskrypcji Surfshark i należy go kupić jako dodatek za 0,99 USD / miesiąc.

BlindSearch

BlindSearch to funkcja, która przeszukuje internet prywatnie i skutecznie bez reklam i dzienników. Ta funkcja zapewnia bezstronne i bezpłatne wyniki wyszukiwania. Innymi słowy, BlindSearch w zasadzie pozwala na przeglądanie sieci w trybie incognito bez uciążliwych reklamodawców manipulujących Twoimi zachowaniami zakupowymi. Zarówno Hacklock, jak i BlindSearch są częścią oferty „prywatności poza VPN” Surfshark i można je aktywować za 0,99 $ miesięcznie jako dodatek do zwykłej subskrypcji Surfshark.

Czy Surfshark prowadzi dzienniki?

Nie, Surfshark nie prowadzi dzienników i ściśle przestrzega zasady braku rejestrowania danych. Dzieje się tak, ponieważ Surfshark ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, które, jak omówiliśmy wcześniej, są jurysdykcją bez obowiązkowych przepisów dotyczących przechowywania danych. Jeśli przejrzysz politykę prywatności Surfshark, dostawca wspomina, że ​​nie rejestruje następujących informacji:

Adresy IP Historia przeglądania Informacje o sesji Wykorzystana przepustowość Znaczniki czasu połączenia Ruch sieciowy i inne podobne dane

Jest to naprawdę imponujące, biorąc pod uwagę fakt, że Surfshark zbiera tylko wiadomości e-mail, zaszyfrowane hasła, informacje rozliczeniowe i historię zamówień. Jest to dość standardowe i nie może stanowić zagrożenia dla prywatności użytkownika. Niezależny audyt bezpieczeństwa przeprowadzony przez Cure53

Aby ich usługa była bardziej przejrzysta i bezpieczna, Surfshark niedawno przeprowadził niezależny audyt swoich usług za pośrednictwem niemieckiej organizacji zajmującej się cyberbezpieczeństwem o nazwie Cure53. Firma przetestowała rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox i zgłosiła tylko dwie luki w zabezpieczeniach, które zostały niezwłocznie naprawione. Inicjatywa podjęta przez Surfshark jest godna pochwały, ponieważ nie każda usługa VPN przekazuje swoje aplikacje do autonomicznej inspekcji.

Surfshark Warrant Canary

Jeśli nie wiesz, kanarek nakazu to w zasadzie mały dokument, który informuje klientów o listach bezpieczeństwa narodowego, nakazach gagów i wszelkich nakazach, które dostawca otrzymał do tej pory. Co imponujące, Surfshark nie otrzymał żadnych wezwań sądowych ani nakazów ujawnienia informacji o klientach od 28 października 2020 r .: 0 listów dotyczących bezpieczeństwa narodowego; 0 rozkazów Gag; 0 Warrantów od rządu.

Czy Surfshark działa w Chinach?

Tak, Surfshark jest jedną z nielicznych sieci VPN działających w Chinach kontynentalnych. W rzeczywistości to serwery w Hongkongu zdołały odblokować prawie każdą chińską zawartość, do której próbowałem uzyskać dostęp. Surfshark oferuje serwery na każdym kontynencie z wyjątkiem Antarktydy. Sposób, w jaki Surfshark udaje się to zrobić, polega na tym, że wykorzystuje połączenie serwerów fizycznych i wirtualnych. W ten sposób, nawet jeśli Surfshark VPN nie oferuje na przykład fizycznego serwera w Albanii, jego lokalizacja wirtualnego serwera może nadal zapewniać dostęp do wszystkich treści regionalnych dostępnych w Albanii. Dokładnie w ten sposób serwer Surfshark w Hongkongu rekompensuje nieistniejący chiński serwer. Możesz połączyć się z fizycznymi i wirtualnymi lokalizacjami serwerów Surfshark, zwracając uwagę na nowe ikony na oficjalnej stronie internetowej.

Ceny – ile kosztuje Surfshark?

24-miesięczny plan Surfshark kosztuje tylko 2,49 USD miesięcznie i ma 81% zniżki. Plan miesięczny kosztuje 12,95 USD / miesiąc, a 6-miesięczna subskrypcja kosztuje 6,49 USD / miesiąc. Jest to jedna z najtańszych sieci VPN, jeśli zdecydujesz się na jej 24-miesięczny plan. Oto lista wszystkich przyjaznych dla budżetu planów cenowych Surfshark:

Plan abonamentowy

cennik

Zniżka

12,95 $ / mies

1 miesiąc

Bez rabatu

2,49 USD / mies

24 miesiące

81% zniżki

6,49 USD / mies

6 miesięcy

50% zniżki

Jak zapewne możesz powiedzieć, 24-miesięczny plan subskrypcji Surfshark jest najtańszą opcją, jaką można dostać. Jeśli mówimy o metodach płatności, możesz kupić subskrypcję Surfshark poprzez:

Karty kredytowe PayPal Google Pay Amazon Pay Kryptowaluta

Czy Surfshark VPN jest bezpłatny?

Tak, Surfshark VPN oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny, ale tylko dla aplikacji na Androida i iOS. Należy pamiętać, że aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, będziesz musiał podać dane swojej karty kredytowej. Jeśli jesteś ciekawy, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Surfshark, sprawdź ten osobny blog na temat bezpłatnej wersji próbnej Surfshark. Jakie są zasady zwrotów Surfshark?

Surfshark oferuje obszerną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. To świetnie, ponieważ możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy w przypadku, gdy nie będziesz zadowolony z usługi. To powiedziawszy, jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w sekcji Warunki korzystania z usługi, jeśli planujesz otrzymać zwrot pieniędzy. Na przykład zwroty środków nie dotyczą zakupów dokonanych za pomocą kart podarunkowych lub przedpłaconych. Aby uzyskać więcej informacji na temat zwrotów środków Surfshark, zapoznaj się z tym artykułem na temat anulowania subskrypcji Surfshark.

Kompatybilność – czy Surfshark jest kompatybilny z moim urządzeniem?

Ponieważ Surfshark jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, nie powinieneś mieć problemu z zainstalowaniem go na swoim urządzeniu. Surfshark VPN może być używany z systemami Windows, macOS, Linux, iOS, Android i wieloma innymi popularnymi urządzeniami. Mówiąc o innych urządzeniach, z łatwością udało mi się pobrać i skonfigurować Surfshark na FireStick w ciągu kilku minut. Konfiguracja Surfshark na Kodi również była łatwa. Po prostu musiałem uruchomić go w tle przed uruchomieniem Kodi. A jeśli się zastanawiasz, tak, możesz łatwo skonfigurować Surfshark również na urządzeniach i routerach Roku. Oto pełna lista urządzeń zgodnych z Surfshark:

Komputery stacjonarne i laptopy

Telefony i tablety

Przeglądarki

Telewizory Smart TV

Konsole

System operacyjny Mac

iOS

Chrom

Fire TV

Xbox

Windows

Android

Firefox

Telewizor apple

PlayStation

Linux

Inne telewizory

Niezawodność Surfshark i obsługa klienta

Surfshark oferuje bogate aplikacje dla większości systemów operacyjnych. Przez cały czas, gdy testowałem jego aplikacje pod kątem różnych systemów operacyjnych, nigdy nie zauważyłem żadnych awarii. Ale jeśli którakolwiek z aplikacji Surfshark nie działa poprawnie, wypróbuj wskazówki wymienione w tym artykule o niedziałającym Surfshark. Obsługa klienta Surfshark jest szybka i pomocna. Możesz nie tylko skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu na żywo, ale także uzyskać pomoc przez e-mail. Ich przedstawiciele obsługi klienta są responsywni i kompetentni. Zadałem ich agentowi wsparcia Eddowi proste pytanie i natychmiast otrzymałem odpowiedź w ciągu kilku sekund:

Poza tym Surfshark ma szczegółową sekcję pomocy na swojej stronie internetowej, w której można znaleźć przewodniki rozwiązywania problemów, samouczki dotyczące instalacji popularnych urządzeń i pomocne często zadawane pytania. Użyteczność i wrażenia użytkownika Surfshark

Surfshark VPN oferuje przyjazne dla użytkownika aplikacje na różne urządzenia. Te aplikacje mają nowy, wszechstronny wygląd i są niezwykle łatwe w nawigacji. Wszystko jest zgryźliwe, a opcje są bardzo łatwe do znalezienia.

W środku aplikacji znajduje się przycisk szybkiego połączenia, który łączy Cię z najlepszym serwerem najbliżej Ciebie. Otrzymasz również listę serwerów po lewej stronie aplikacji. Możesz wyszukać żądaną lokalizację serwera lub wybrać specjalne serwery obsługujące statyczne adresy IP lub MultiHop. Dostęp do zaawansowanych funkcji jest również łatwy dzięki Surfshark. W menu ustawień możesz zmienić język, przełączyć się w tryb ciemny lub uzyskać pomoc. Jeśli zagłębisz się jeszcze głębiej, możesz uzyskać dostęp do karty Łączność i

Karta Zaawansowane do uruchamiania testów szybkości i włączania funkcji takich jak przełącznik Kill, NoBorders lub przełączanie na inny protokół. Ogólnie rzecz biorąc, Surfshark został zaprojektowany z myślą o początkujących.

Czy polecam Surfshark?

Tak, bardzo polecam Surfshark. Jest wiele rzeczy, które lubię w Surfshark VPN. Fakt, że oferuje duże prędkości z niewielkimi spadkami prędkości, jest naprawdę imponujący. Podoba mi się również fakt, że Surfshark działa wyjątkowo dobrze z Netflix i oferuje ponad 1700 serwerów za jedyne 2,49 $ / mies. Jednak nadal chciałbym, aby do listy dodano więcej serwerów. Szczególnie dedykowany serwer dla Chin. Jestem również nieco sceptyczny co do recenzji Surfshark na Trustpilot. Coś mi mówi, że nie wszystkie recenzje są uzasadnione – nie jestem tego pewien. Biorąc jednak pod uwagę ogólne funkcje, ceny, obsługę klienta i wiarygodność, Surfshark jest fenomenalną usługą VPN i całkowicie zasługuje na ocenę 4,4 / 5,0. To kończy moją recenzję Surfshark. 

78 komentarzy do wpisu „Recenzja Surfshark”

 1. Sеlf-Imрrоvеmеnt аnd success gо hаnd in hand. Tаking thе steps to make yoursеlf a bеttеr and mоrе well-rounded individuаl will рrоve tо be а wise decisiоn. https://thoughtoftheday.btcfreedom.design
  Thе wise рerson fеels thе pain of оne arrоw. Thе unwisе fееls thе pain of two.
  Whеn loоking fоr wisе wоrds, the bеst оnеs often come from our eldеrs.
  Yоu’vе hеаrd that it’s wise tо lеаrn frоm expеriеncе, but it is wiser to lеarn frоm thе еxpеriеnce оf оthers.
  Wе tend tо think оf great thinkеrs аnd innоvators as soloists, but the truth is that the greatest innоvаtivе thinking dоesn’t occur in a vacuum. Innovаtiоn results frоm cоllаbоration.
  Somе of us think holding оn makes us strоng, but sоmеtimes it is letting gо.
  But whаt I’vе discоverеd ovеr time is that sоme оf the wisеst реорle I know hаve аlso bеen some оf the mоst brоken pеoрlе.
  Don’t waste yоur timе with еxplanаtiоns, peоple only heаr whаt thеy want tо hеar.
  Tо makе difficult dеcisiоns wisely, it hеlрs tо hаve a systematic procеss for аssessing eаch chоice and its cоnsеquеncеs – the рotеntiаl imраct оn eаch аspect of yоur lifе.
  Each of us еxperiencеs dеfеats in life. We cаn transform defeat into victorу if we lеаrn frоm life’s whupрings.

 2. Self-Imprоvement аnd success go hand in hand. Tаking thе steрs to make yourself a bettеr and mоrе wеll-roundеd individuаl will рrоvе to bе a wisе dеcision.

 3. They’re inspirational quotes.
  https://strekatilo294.com
  Aphorisms often use metaphors or creative imagery to express ideas.
  The original dictum said, A penny spar’d is twice got, but it’s adapted over the years for modern English.
  See for yourself.
  Let me ask you.
  That’s not what you expected, was it.
  Why is this stuff important.
  Not only that, but you can use aphorisms in your writing to summarize your central theme.
  They’re in social media captions all over the web.
  Repeat after me.
  Examples of Aphorisms for Success
  Take a look.
  Picture of Benjamin Franklin and a caption that says „Aphorist Extraordinaire”
  One of his most notable is, An ounce of prevention is worth a pound of cure.
  Finally, All things come to those who wait is a good aphorism we’re all familiar with.
  Give it a try!

 4. Honey catches more flies than vinegar Link to proverb.
  https://ogonek327.com
  Never let the sun go down on your anger.
  Tell the truth and shame the Devil Link to proverb.
  Hand that rocks the cradle rules the world – The.
  None so deaf as those who will not hear – There’s.
  Talk of the Devil, and he is bound to appear Link to proverb.
  Revenge is sweet.

 5. Marriages are made in heaven.
  Early bird catches the worm – The.
  In the midst of life we are in death.
  Don’t get mad, get even Link to proverb.
  Music has charms to soothe the savage breast Link to proverb.
  You win some, you lose some.
  The fat is in the fire Link to proverb.

 6. George Washington is known for his wise sayings.
  Have you ever felt frustrated when other people didn’t meet your expectations.
  Finally, Actions speak louder than words is another classic example.
  Why is this stuff important.
  Then use it as a guideline to stay focused on your general theme.
  Curiosity killed the cat.
  Brevity is the key.
  Speaking of being safe, that’s another aphorism example that you’ve probably heard before.
  Take a look.
  This aphorism is short and sweet, but it teaches us a valuable truth.
  He’s earned that title because he’s authored dozens of aphorisms.
  search bar with „what use aphorism.” written
  There must be a method to your madness.
  They’re written in countless books and passed down as folk wisdom.
  The early bird gets the worm.
  Another success aphorism comes from Chris Grosser.

 7. See for yourself.
  Life is too short to surround yourself with toxic people.
  Oftentimes, it makes sense to delegate tasks.
  Skilled writers use aphorisms to evoke big ideas in a relatable way.
  For example.
  Too many times to count, right.
  Aphorisms often use metaphors or creative imagery to express ideas.
  Another aphorism that’s adapted is, Don’t count your chickens before they hatch.
  It’s one of my favorite aphorisms because it’s simple but yet powerful.
  Let me ask you.
  The complete quote was, A Jack of all trades and master of none, but oftentimes better than a master of one.
  (I say these words to make me glad),
  And then.
  They’re in social media captions all over the web.
  Repeat after me.
  This famous motto highlights the truism that life is full of ups and downs.

 8. cialis online In the case of tadalafil, doses of 10 and 20 mg have been administered on demand to ED patients, and once-a-day dosing of 5 mg has been used since the Korea Food and Drug Administration approval in 2008

 9. Its like you read my mind You appear to know so much about this like you wrote the book in it or something I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit but instead of that this is excellent blog A fantastic read Ill certainly be back

 10. I loved even more than you will get done right here. The overall look is nice, and the writing is stylish, but there’s something off about the way you write that makes me think that you should be careful what you say next. I will definitely be back again and again if you protect this hike.

 11. It was great seeing how much work you put into it. The picture is nice, and your writing style is stylish, but you seem to be worrying that you should be presenting the next article. I’ll almost certainly be back to read more of your work if you take care of this hike.

 12. Thanks I have just been looking for information about this subject for a long time and yours is the best Ive discovered till now However what in regards to the bottom line Are you certain in regards to the supply

 13. My brother strongly recommended that I visit this website, and he was entirely correct. This post truly brightened my day. You have no idea how much time I had wasted searching for this information. Thank you.

 14. While I appreciate your website, I believe that quite a few of your posts could benefit from some minor spelling corrections. Several of them are riddled with misspellings, which I find extremely bothersome to acknowledge. Nevertheless, I will definitely revisit your site.

 15. upysm.com 是一個專業的社交媒體推廣平台,提供各種刷粉絲服務,讓您的Instagram、Facebook、Youtube等帳號快速增加人氣和影響力。無論您是個人創作者還是企業品牌,我們都可以為您量身定制最合適的方案,讓您在社交媒體上脫穎而出。

 16. Simply desire to say your article is as surprising The clearness in your post is simply excellent and i could assume you are an expert on this subject Fine with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post Thanks a million and please carry on the gratifying work

 17. I enjoyed it as much as you will get carried out right here. The sketch is attractive, your authored material stylish. Nonetheless, you command get an impatience over that you wish to be delivering the following. I’ll unquestionably come more formerly again, since exactly the same nearly very often inside case you shield this hike.

 18. I do believe all the ideas youve presented for your post They are really convincing and will certainly work Nonetheless the posts are too short for novices May just you please lengthen them a little from subsequent time Thanks for the post

 19. Autor tego bloga doskonale łączy w sobie mądrość erudyty z pasją eksploratora, kreując teksty, które nie tylko edukują, ale również przenoszą czytelnika w ekscytującą podróż po fascynujących obszarach wiedzy.

 20. you are in reality a good webmaster The website loading velocity is amazing It sort of feels that youre doing any distinctive trick Also The contents are masterwork you have done a fantastic job in this topic

 21. you are truly a just right webmaster The site loading speed is incredible It kind of feels that youre doing any distinctive trick In addition The contents are masterwork you have done a great activity in this matter

 22. Hi Neat post Theres an issue together with your web site in internet explorer may test this IE still is the marketplace chief and a good component of people will pass over your fantastic writing due to this problem

 23. Simply wish to say your article is as amazing The clearness in your post is just nice and i could assume youre an expert on this subject Well with your permission let me to grab your feed to keep updated with forthcoming post Thanks a million and please carry on the gratifying work

Dodaj komentarz