Recenzja PureVPN

Wystarczająco ulepszona, aby była polecana

PureVPN to dobrze znana, niedroga usługa VPN z ponad 6500 serwerami przystosowanymi do torrentowania, przesyłania strumieniowego i bezpieczeństwa na poziomie wojskowym. Za cenę 3,33 USD miesięcznie za dwuletnią umowę i ocenę 4,5 / 5 gwiazdek PureVPN oferuje najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki w całej branży VPN.

Oparte naHongkong[NIEBEZPIECZNE]
Cena £3,33 $ / mies.
Serwery6500+ (140+ krajów)
DziennikiBrak certyfikowanych dzienników
Multi Login10 urządzeń
Zwrot31 dni
Strona internetowaPureVPN.com

Chcesz uzyskać szybki przegląd? Oto, co jest ważne

Przesyłanie strumieniowe – można łatwo odblokować Netflix, BBC iPlayer Disney + i nie tylko.

Szybkość – Oferuje superszybkie prędkości pobierania i wysyłania na wszystkich swoich serwerach.

Bezpieczeństwo – Oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa zapewniających anonimowość w Internecie.

Ceny – Oferuje przystępne plany cenowe wraz z 10 wieloma loginami.

Zgodność – Działa z większością urządzeń, w tym z systemem iOS, Android, Windows, macOS i nie tylko.

Doświadczenie użytkownika – Oferuje dobrze zaprojektowane i łatwe w użyciu aplikacje.

Obsługa klienta – Obejmuje całodobową pomoc na czacie na żywo, często zadawane pytania i instrukcje instalacji.

Na papierze PureVPN wydaje się być idealną wirtualną siecią prywatną (VPN) pod każdym względem. Oferuje ponad 6500 serwerów, które są idealne do wielu rzeczy, w tym pobierania torrentów i przesyłania strumieniowego Netflix. Pod względem kompatybilności obsługuje wszystkie główne platformy, takie jak Windows, Android, Mac, Linux i kilka innych popularnych platform. Pod względem funkcji PureVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej, wyłącznik awaryjny, dzielone tunelowanie i elastyczność umożliwiającą jednoczesną ochronę do 10 urządzeń w tym samym czasie. A wszystko to jest możliwe z jednym kontem PureVPN za niską cenę 3,33 USD miesięcznie. Ale czy ta sieć VPN naprawdę jest taka dobra? Aby się dowiedzieć, musisz zagłębić się w moją recenzję PureVPN.

Streaming – czy PureVPN jest dobry dla Netflix?

Tak, jak wspomniałem wcześniej, PureVPN VPN działa świetnie z Netflix. Myślę, że ma to związek z faktem, że PureVPN wykorzystuje domowe adresy IP, aby oszukać Netflix. W rzeczywistości PureVPN może odblokować łącznie siedem regionów Netflix. Możesz teraz przesyłać strumieniowo treści z USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady, Niemiec, Francji, a nawet Japonii. Więcej szczegółów na temat korzystania z PureVPN z Netflixem opisaliśmy w naszym dedykowanym przewodniku. Może zechcesz to sprawdzić. Jeśli mówimy o przesyłaniu strumieniowym, PureVPN oferował doskonałe prędkości i nie zauważyłem żadnych opóźnień ani pikselowej jakości wideo. Mogłem przesyłać strumieniowo wiele programów w jakości HD i 4K Ultra HD przy moim połączeniu 100 Mb / s. To powiedziawszy, możesz napotkać błąd proxy Netflix co najmniej raz lub dwa razy w amerykańskiej bibliotece Netflix. Ale po przejściu do innego USA. Oprócz Netflix, serwera BBC iPlayer, powinieneś być w stanie pomyślnie odblokować amerykańską bibliotekę Netflix.

Jeśli chodzi o inne usługi przesyłania strumieniowego, mogłem przetestować PureVPN z Disney Plus, Hulu i Amazon Prime Video i stwierdziłem, że jego wydajność jest świetna.

Szybkość – jak szybki jest PureVPN?

PureVPN zdołał zaoferować wyjątkowe prędkości pobierania i wysyłania podczas moich testów. Dzięki mojemu biurowemu połączeniu internetowemu 100 Mb / s udało mi się zmniejszyć prędkość pobierania do 90 Mb / s. Powodem, dla którego PureVPN jest w stanie zapewnić tak szybkie prędkości, jest to, że oferuje ponad 6500 serwerów w ponad 140 krajach. Jego serwery są mniej zatłoczone i oferują stabilne połączenia. Dla Twojej wygody w poniższej tabeli zestawiłem pingi, prędkości pobierania i wysyłania PureVPN.

Lokalizacja serweraPrędkość pobieraniaPrędkość wysyłaniaPingi
Australia76,75 Mb / s86,84 Mb / s131 ms
Kanada54,73 Mb / s97,09 Mb / s253 ms
Holandia86,75 Mb / s81,25 Mb / s160 ms
Francja78,84 Mb / s90,84 Mb / s128 ms
Rosja81 Mb / s63,35 Mb / s163 ms
Hiszpania9,93 Mb / s6,20 Mb / s365 ms
ZEA78,5 Mb / s23,17 Mb / s446 ms
UK74,59 Mb / s80,09 Mb / s128 ms
NAS51,67 Mb / s65,42 Mb / s299 ms

 

Ogólnie rzecz biorąc, PureVPN zdołał zapewnić doskonałe prędkości przesyłania strumieniowego Netflix (HD i 4K Ultra HD), torrentowania i ogólnie szybkiego przeglądania. 

Bezpieczeństwo – czy PureVPN jest bezpieczny?

PureVPN jest uważany za jedną z najbezpieczniejszych sieci VPN na świecie i jest ku temu powód. Oferuje 256-bitowe szyfrowanie i zoptymalizowane protokoły, takie jak:

OpenVPN L2TP / IPsec SSTP PPTP IKEv2

Każdy z tych protokołów różni się pod względem funkcjonalności i jest idealny do gier, przesyłania strumieniowego, bezpiecznego przeglądania Internetu i stanowi pierwszą linię obrony przed zagrożeniami online, takimi jak hakowanie sesji lub ataki typu man-in-the-middle (MITM). Gdzie opiera się PureVPN?

PureVPN ma siedzibę w Hongkongu, który był kiedyś krajem o mniej rygorystycznych przepisach dotyczących prywatności. Jednak wraz z wprowadzeniem prawa bezpieczeństwa narodowego Hongkongu nie jest to już bezpieczna jurysdykcja. PureVPN jest świadomy tej sytuacji i już wyłączył swoje serwery w Hongkongu. Dostawca planuje również przenieść swoją siedzibę do innego kraju ze względu na obawy dotyczące prywatności. Ale pomimo faktu, że Hongkong nie jest już bezpieczną jurysdykcją, PureVPN nadal przestrzega swojej polityki prywatności i nie rejestruje żadnych danych użytkownika.

Czy PureVPN prowadzi dziennik?

Dzięki zaktualizowanej Polityce prywatności PureVPN PureVPN nie prowadzi żadnych dzienników. Jeśli nie wiesz, co oznacza rejestrowanie danych, omówiłem to szczegółowo w moim szczegółowym artykule na temat zasad rejestrowania. Oto krótki fragment strony z polityką prywatności PureVPN: „NIE przechowujemy żadnych zapisów Twoich działań związanych z przeglądaniem, dzienników połączeń, zapisów adresów IP VPN przypisanych do Ciebie, Twoich oryginalnych adresów IP, czasu połączenia, historii przeglądania, witryn odwiedziłeś, Twój ruch wychodzący, zawartość lub dane, do których uzyskałeś dostęp, lub zapytania DNS wygenerowane przez Ciebie ”.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić swoje roszczenia, PureVPN przeprowadził niedawno niezależny audyt polityki „braku logów” przeprowadzony przez Altius IT. Słynna firma audytorska nie mogła znaleźć żadnych dowodów, które mogłyby posłużyć do identyfikacji konkretnej osoby w sieci PureVPN. Chociaż PureVPN nie prowadzi już żadnych dzienników, jeśli cofniemy się kilka lat temu, PureVPN był zaangażowany w poważną kontrowersję dotyczącą logowania danych. Mówię o niesławnym przypadku rejestrowania danych, które pomogło złapać cyberprzestępcę. Mimo że PureVPN twierdził, że jest usługą VPN bez logów, nadal ujawniało FBI informacje o domniemanych prześladowcach. Biorąc pod uwagę powagę sprawy, dyrektor generalny PureVPN musiał wystąpić i oficjalnie wydać oświadczenie dotyczące zarzutów dotyczących rejestrowania danych. Oto zrzut ekranu:

Ogólnie rzecz biorąc, ich polityka prywatności została znacznie zmieniona. Brawa dla nich za tak śmiały krok.

Czy PureVPN ma wyłącznik awaryjny?

PureVPN oferuje potężną funkcję wyłącznika awaryjnego. Chociaż funkcja wyłącznika awaryjnego PureVPN była w przeszłości bardzo krytykowana, ponieważ nie działała prawidłowo, teraz została naprawiona i działa bezbłędnie. Ostatnim razem, gdy recenzowałem PureVPN, funkcja wyłącznika awaryjnego faktycznie zawiodła dwukrotnie. To powiedziawszy, ponownie przeprowadziłem test do recenzji PureVPN i funkcja działała poprawnie.

Aby przetestować funkcję wyłącznika awaryjnego, po prostu kliknąłem przycisk „rozłącz” w ich aplikacji komputerowej. Gdy to zrobiłem, moje połączenie Wi-Fi automatycznie się rozłączyło. Podziękowania dla nich za to, że wszystko działa tak, jak powinno.

Czy PureVPN ma funkcję Split Tunneling?

Tak, PureVPN jest wyposażony w funkcję dzielonego tunelowania. Ta funkcja zasadniczo tworzy dwukierunkowy tunel dla zaszyfrowanego i niezaszyfrowanego ruchu. Na przykład chciałbyś zaszyfrować tylko ruch torrentowy, pozostawiając zwykły ruch przeglądania niezaszyfrowany. Podobnie, możesz zdecydować się na przepuszczenie aplikacji do przesyłania strumieniowego przez tunel VPN, aby mogły ominąć blokady geograficzne i pozostawić aplikacje społecznościowe poza tunelem VPN. W ten sposób możesz z nich korzystać bez uszczerbku dla szybkości przeglądania.

Przetestowałem tę funkcję podczas torrentowania i działała idealnie zgodnie z reklamą.

Czy PureVPN ma bloker reklam?

Nie, PureVPN nie ma funkcji blokowania reklam. PureVPN oferował kiedyś blokadę reklam, ale już nie jest. Test ochrony przed wyciekiem PureVPN

Przeprowadziłem test szczelności PureVPN za pomocą ipleak.net i nie zauważyłem żadnych wycieków.

Test szczelności IP

Najpierw przeprowadziłem test szczelności IP za pomocą narzędzia dostępnego na ipleak.net. Zgodnie z oczekiwaniami PureVPN pomyślnie przeszedł test, ponieważ narzędzie poprawnie zidentyfikowało francuski adres IP, z którym byłem połączony.

Test wycieku DNS

Następnie przeprowadziłem test wycieku DNS, aby sprawdzić, czy PureVPN skutecznie ukrywa moje dane DNS. Jak widać na poniższym obrazku, PureVPN skutecznie chronił mój adres DNS, ponieważ narzędzie wykryło mój fałszywy francuski DNS, z którym byłem połączony przez PureVPN.

Czy PureVPN nadaje się do torrentów?

Tak, PureVPN jest w rzeczywistości dobry do torrentowania i udostępniania plików P2P. Testując PureVPN z moim połączeniem 25 Mb / s, udało mi się uzyskać prędkość pobierania 2,0 Mb / s i prędkość wysyłania 0,2 kB / s bez żadnych przerw w sieci. Pamiętaj jednak, że PureVPN zabrania torrentowania w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i innych krajach, w których torrentowanie jest nielegalne z mocy prawa. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po torrentach PureVPN.

Czy PureVPN działa w Chinach?

Tak. PureVPN działa zaskakująco dobrze w Chinach. Oferuje 12 specjalnych zaciemnionych serwerów w Chinach. Możesz korzystać z serwerów PureVPN China w Szanghaju i Pekinie. Biorąc to pod uwagę, ponieważ wiele VPN jest zablokowanych w Chinach, możesz nie mieć dostępu do witryny PureVPN lub pobrać jej aplikacji ze sklepu Google Play. Użytkownicy w Chinach powinni mieć możliwość ominięcia wielkiej chińskiej zapory ogniowej, aby uzyskać dostęp do zagranicznych treści za pośrednictwem zagranicznych serwerów PureVPN. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po PureVPN w Chinach.

Ceny – ile kosztuje PureVPN?

PureVPN oferuje trzy bardzo przystępne ceny

plany abonamentowe. Oto zaktualizowane plany cenowe PureVPN:

Plan abonamentowy

cennik

Zniżka

3,33 USD / mies

2 lata

70% zniżki

10,95 $ / mies

1 miesiąc

Bez rabatu

5,82 USD / mies

1 rok

47% zniżki

Jeśli chodzi o dodatki, PureVPN pobiera dodatkowe opłaty za przekierowanie portów i dedykowane adresy IP. Oto, ile będą Cię kosztować obie te dodatkowe usługi: Przekazywanie portów: 1 miesiąc – 0,99 USD / mies. 1 rok – 0,99 USD / mies. 5 lat – 0,99 USD / mc Dedykowany adres IP: 1 miesiąc – 2,99 USD / mies. 1 rok – 2,99 USD / mies. 5 lat – 2,99 USD / mies. Jeśli chodzi o opcje płatności, możesz kupić PureVPN z wieloma różnymi opcjami, w tym:

Karta kredytowa PayPal Cryptocurrencies Alipay Mint Skrill Union Pay

Zwróć uwagę, że płatności bitcoin nie podlegają zwrotowi. Warto to rozważyć, jeśli nie będziesz zadowolony z ich usług.

Czy PureVPN oferuje bezpłatną wersję próbną?

Tak, PureVPN oferuje bezpłatną wersję próbną. 7-dniowy okres próbny PureVPN jest wygodny do wypróbowania usługi, a 40% zniżki z nią związane sprawia, że ​​jest to jedna z najtańszych sieci VPN w branży. Jeśli chcesz grać bezpiecznie i nie chcesz angażować się w długi plan subskrypcji, zdecydowanie powinieneś wybrać 7-dniowy bezpłatny okres próbny PureVPN.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy z PureVPN?

Możesz łatwo uzyskać zwrot pieniędzy od PureVPN, kontaktując się z zespołem wsparcia czatu na żywo. Wszystkie plany, o których wspomniałem wcześniej, są objęte 31-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Tak więc, jeśli chcesz anulować PureVPN, będziesz uprawniony do otrzymania pełnego zwrotu pieniędzy. Zobacz nasz szczegółowy przewodnik po anulowaniu PureVPN, aby dowiedzieć się, jak działa proces anulowania.

Zgodność – czy PureVPN jest kompatybilny z moim urządzeniem?

PureVPN jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi. Obsługuje nawet mniej popularne urządzenia. Na przykład możesz zainstalować PureVPN na routerach, Kodi, a także używać go z urządzeniami takimi jak konsole do gier. Oto pełna lista urządzeń obsługiwanych przez PureVPN:

Urządzenia

Routery

Chromecast

Android TV

PlayStation

Amazon Firestick

Xbox

Microsoft Surface

Aplikacja na iOS

Kodi

Roku

Boxee Box

Teraz TV Box

Raspberry Pi

Użyteczność aplikacji PureVPN i wrażenia użytkownika

PureVPN oferuje przyjazne dla użytkownika aplikacje dla różnych urządzeń. Jego łatwy w użyciu interfejs działa doskonale bez żadnych problemów. Jego aplikacje są znacznie lekkie, a brak zagraconych opcji sprawia, że ​​korzystanie z nich jest bardzo proste. Łączenie się z serwerami jest dość łatwe. Istnieje lista serwerów posortowana według kraju, miasta, a nawet usług przesyłania strumieniowego. Możesz wyszukać swoje ulubione serwery w zakładce wyszukiwania znajdującej się na ekranie wyboru serwera. Podoba mi się również funkcja wyboru trybu PureVPN. Oferuje pięć trybów, takich jak strumień, wolność w Internecie, bezpieczeństwo / prywatność, udostępnianie plików i dedykowany adres IP. Fajne w tych trybach jest to, że PureVPN optymalizuje swoje ustawienia zgodnie z wybranym trybem. Na przykład, jeśli chcesz odblokować witryny do przesyłania strumieniowego, tryb Stream będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do ogólnych witryn internetowych, które mogą być objęte ograniczeniami geograficznymi, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie tryb wolności w Internecie i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacje PureVPN są całkiem dobre i działają zgodnie z oczekiwaniami, ale dostawca mógłby lepiej objaśnić swoje funkcje, aby były łatwe w użyciu i intuicyjne zrozumienie użytkowników. To powiedziawszy, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z aplikacją, ten przewodnik PureVPN nie działa w celu szybkiego rozwiązania.

Obsługa klienta PureVPN i niezawodność

Obsługa czatu na żywo PureVPN jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest dość niezawodna. Bez względu na to, jaki masz problem, ich zespół wsparcia rozwiąże go w ciągu kilku minut. Zapytałem ich o najlepszy serwer do oglądania amerykańskiego Netflixa i natychmiast wrócili do mnie z rozwiązaniem.

Oprócz obsługi czatu na żywo, samouczki i przewodniki dostępne w witrynie PureVPN są również dość obszerne i zawierają informacje dotyczące konfiguracji, kroków rozwiązywania problemów i nie tylko dla każdego typu urządzenia, które obsługuje PureVPN.

PureVPN – często zadawane pytania

Teraz, gdy znasz już w zasadzie wszystkie wady i zalety PureVPN, odpowiedzmy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat PureVPN.

Kto jest właścicielem PureVPN?

PureVPN jest własnością GZ Systems Ltd, z siedzibą w Hongkongu. Firma została założona w 2007 roku i obecnie stała się jedną z wiodących marek VPN w branży.

Czy PureVPN jest legalny?

Tak, używanie PureVPN jest całkowicie legalne. Pamiętaj tylko, że niektóre kraje zakazały używania VPN. Jeśli więc mieszkasz w Rosji, Chinach lub w jakimkolwiek innym kraju przeciwko VPN, musisz zachować szczególną ostrożność, kiedy i gdzie używasz PureVPN.

Czy PureVPN jest dobry?

PureVPN jest dobry do odblokowywania amerykańskiego serwisu Netflix z dużymi prędkościami (ponad 90 Mb / s), pobierania torrentów i zachowania całkowitej anonimowości w Internecie dzięki solidnemu 256-bitowemu szyfrowaniu AES.

Czy mogę zaufać PureVPN?

PureVPN jest w 100% godny zaufania. Gwarantuje brak logów, a także został poddany niezależnemu audytowi przez wiodącego niezależnego audytora bezpieczeństwa z Kalifornii, firmę Altius IT

Ile kosztuje PureVPN?

PureVPN zaczyna się od 1,32 USD / mies. – 88% zniżki (plan 5-letni), a także możesz wybrać między planem rocznym (4,16 USD) a planem miesięcznym (10,95 USD / mies.), W zależności od budżetu.

Werdykt – czy PureVPN jest lepszy niż inne VPN?

Tak, PureVPN jest zdecydowanie lepszy niż wiele innych VPN. Biorąc pod uwagę wszystkie jego funkcje, możliwość odblokowania Netflix, jego rzeczywiste serwery w Chinach oraz przystępne ceny z dedykowanym dodatkiem Kodi VPN, zdecydowanie polecam PureVPN. Kiedy ostatnio pisałem recenzję PureVPN, uznałem, że ich usługa jest absolutnie okropna. Jednak od tamtej pory przeszli długą drogę. PureVPN nie wycieka już adresów IP, ich funkcje działają zgodnie z reklamą, a na pewno zmienili swoją politykę prywatności, aby ją ulepszyć. Jeśli porównasz PureVPN z alternatywami – powiedzmy, PureVPN vs IPVanish – PureVPN jest nie tylko znacznie bezpieczniejszy i tańszy, ale także oferuje znacznie więcej serwerów. Nie wspominając o tym, że funkcje prywatności PureVPN są na równi z innymi liderami branży.

14 komentarzy do wpisu „Recenzja PureVPN”

  1. Mangiare molti cibi grassi o bere alcolici prima di assumere il farmaco puГІ ridurre l effetto del Viagra buy cialis pills PRODUCT INFORMATION Rowmark puts a twist on the look and feel of traditional woodgrains, with a contemporary look unlike any engravable laminates you ve seen

  2. buy priligy 30mg A history of heart attack Problems with heart rhythms Low blood pressure Angina Pulmonary Hypertension Any kind of liver and Kidney disease Loss in the vision Disorder with bleeding Anemia Deformity in the penis of a man Heart problems Stomach Ulcers Loss in the vision happens for few people and in such cases, people should stop taking Tadalista

  3. Incorporating Viagra into your everyday life is simple and straightforward since the drug was made to fit the needs of men with active lifestyles all over the world cheapest cialis com and provide you with all of their verifications and validity date

  4. if you have ever had loss of vision because of non-arteritic anterior ischemic optic neuropathy NAION , a condition sometimes described as buying cialis online reviews All my work, all my efforts, all the interest that I had in the matter, it was as if the air had been taken out of me

Dodaj komentarz